• Γεια χαρά Επισκέπτης
  • Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταία επίσκεψη.
  • Αποστολέας Θέμα: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....  (Αναγνώστηκε 3597 φορές)

    0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

    Αποσυνδεδεμένος vagkats

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 10
    • Total likes: 0
    ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « στις: Νοέμβριος 29, 2010, 08:40:42 μμ »
  • Publish
  • Γεια σας παιδια..σκεφτομαι να αγορασω αμεσα μια απο τις δυο σελλες..αν υπαρχει καποιος απο εσας που εχει βαλει καποια απο αυτες θα ηθελα τη γνωμη του,και ακομα το καλητερο για μενα θα ηταν,εφοσον ειναι εφικτο, αν βρισκομαστε και πινανε ενα καφε (καρναω εγω ενοητε) να τις εβλαιπα απο κοντα..ευχαριστω εκ των προτερων..

    υ.γ.πηγα και ειδα και την ΜΟΤΟ-Κ αλλα δεν μου αρεσε και τοσο... :) :)

    Αποσυνδεδεμένος nickman

    • Απλά...
    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 1114
    • Total likes: 1
    • Φύλο: Άντρας
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 29, 2010, 08:49:50 μμ »
  • Publish
  • ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η 8ΩΡΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΩ,... ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!!  

    Αποσυνδεδεμένος pitcoupe

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 2528
    • Total likes: 1
    • Φύλο: Άντρας
    • Καβάλα ... στο TDM μου!
      • η ιστοσελίδα μου
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 29, 2010, 09:02:43 μμ »
  • Publish
  • κοιτα αυτα που εγραψα για την TopSellerie στο λινκ που σου δινει ο Νικος πιο πανω, και εχε υποψιν σου οτι εναμιση χρονο τωρα ειναι σαν καινουρια και αποδιδει το ιδιο καλα. Γυρισα ολη την Ευρωπη με 7-10 ωρες οδηγηση ημερησιως επι 22 μερες και προβλημα ανεσης δεν αντιμετωπισα. Eνω με τη μαμα σελα ειχα προβλημα στο διωρο.

    Αξιζει τα λεφτα της μεχρι το τελευταιο ευρω. Ολα τα αλλα ειναι λιγοτερα.

    Μενω Κιλκις, αν εισαι κοντα την βλεπεις...

    Αποσυνδεδεμένος vagkats

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 10
    • Total likes: 0
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 29, 2010, 09:11:27 μμ »
  • Publish
  • ναι...ξεχασα να γραψω οτι μενω στην αθηνα..sorry...

    ευχαριστω πολυ παντως..

    το τηλ. μου για πιθανη επικηνονεια ειναι 6976774026.

    serraios

    • Επισκέπτης
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 29, 2010, 11:35:56 μμ »
  • Publish


  • Μενω Κιλκις, αν εισαι κοντα την βλεπεις...

    και δεν ηρθες να πιουμε εναν καφε ρε αλητη? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

    αν σε βολεψει τηλ και πινουμε κοφι... ;) ;) ;) ;) ;)

    Αποσυνδεδεμένος vagkats

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 10
    • Total likes: 0
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 06:08:10 μμ »
  • Publish
  • Παιδια μολις πηγα και εφτιαξα τη σελα μου στο εξης καταστημα..(car dressing), κωσταντινος κωνσταντελος,βεργας 4,περιστερι τηλ.210-5911668..και ομολογω οτι το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο..το παλικαρι δουλεψε πανω στη μαμα σελα ασχοληθηκε παρα πολυ με το πως την ηθελα..βασικα εφαγε απο μπροστα υλικο και γενικως τη χαμηλωσε λιγο και εβαλε απο πανω και στα πλαγια μπροστα (ωστε να φαρδινει λιγο) μια στρωση πιο μαλακο σφουγγαρι..το παιδι ξερει τη δουλεια του και ειναι και πολυ προσιτως..και ειδικα στις τιμες του παρα πολυ προσιτως..τα χρηματα που μου πηρε ειναι αστεια..οσοι εχουν το ιδιο θεμα με εμενα και κανουν μια βολτα απο εκει θα το διαπιστοσουν..τωρα μενει να την δουλεψω λιγες μερες για να δω αν η επιλογη αυτη εχει αποτελεσμα.

    ...θα γραψω εντυπωσεις σε λιγες μερες..

    και η topsellerie φαινετε πολυ καλη, αλλα να πω την αληθεια δησκολευμαι να αγορασω μια σελα που θα φτασει περιπου 400 ευρω και να μην την εχεις δοκημασει...αυτα για την ωρα .... :) :)

    Αποσυνδεδεμένος pitcoupe

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 2528
    • Total likes: 1
    • Φύλο: Άντρας
    • Καβάλα ... στο TDM μου!
      • η ιστοσελίδα μου
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 06:15:40 μμ »
  • Publish
  • και η topsellerie φαινετε πολυ καλη, αλλα να πω την αληθεια δησκολευμαι να αγορασω μια σελα που θα φτασει περιπου 400 ευρω και να μην την εχεις δοκημασει..

    και πολυ καλα κανεις. Μεγειες!

    Αποσυνδεδεμένος b-Angel

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 826
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 06:22:21 μμ »
  • Publish
  • Με΄γεια ;),τιμουλα?
    Διπλα σε καποια αποσταση η μοτοσυκλετα...

    Αποσυνδεδεμένος labros

    • Μέλος του Δ.Σ.
    • *
    • Μηνύματα: 884
    • Total likes: 40
    • Φύλο: Άντρας
    • Το γκρινιαρικο μέλος του Δ.Σ !!!
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 08:04:52 μμ »
  • Publish

  • καλοριζικι κ καλοκαθηστη :P

    βεργας 4,περιστερι τηλ.210-5911668.....θα γραψω εντυπωσεις σε λιγες μερες..

    ειναι κ γειτονακι πες τιμουλα να ξερουμε κ αν μπορεις ανεβασαι κ καμια φοτο!
    ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ.............

    Αποσυνδεδεμένος vagkats

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 10
    • Total likes: 0
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 08:18:22 μμ »
  • Publish
  • παιδια με "εγδαρε" μιλαμε..λοιπον το παιδι μου ζητησε 50 ευρω αρχικα αλλα εγω επειδη του ζητησα να μου βαλει την επανω στροση με το σφουγγαρι εξτρα,που ειχε αρκετη δουλεια,συνολο πρεπει να του πηρε δυο ωρες και,γιατι την εκοβε και την δοκιμαζα επι τοπου,μαζι με καινουργιο δερμα φυσικα,μου ζητησε 60 και εγω του εδωσα κατι παραπανω...

    ..τωρα δεν ξερω αν παει καποιος απο εκει και του πει αλλα..εμενα παντως αυτα μου ζητησε χωρις να με ξερει και απο χθες...νομιζω οτι αυτα τα χρηματα ειναι τιποτα..εστω και λιγο καλητερη να ειναι απο πριν αξιζει...

    Αποσυνδεδεμένος vagkats

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 10
    • Total likes: 0
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 08:26:09 μμ »
  • Publish
  • τωρα φιλε labros για φωτο θα πρωσπαθησω να ανεβασω αλλα μου φαινεται δυσκολο διοτι ειμαι ασχετως με το αθλημα..και που γραφω κειμενο ουουυυ παλι καλα να λες..παντως αν θες και εσυ και οπιο αλλο παιδι θελει το τηλ μου ειναι γραμενο πιο πανω παρτε τηλ να βρεθουμε να την δειτε απο κοντα...

    Αποσυνδεδεμένος labros

    • Μέλος του Δ.Σ.
    • *
    • Μηνύματα: 884
    • Total likes: 40
    • Φύλο: Άντρας
    • Το γκρινιαρικο μέλος του Δ.Σ !!!
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #11 στις: Δεκέμβριος 03, 2010, 12:08:51 πμ »
  • Publish
  • τωρα φιλε labros για φωτο θα πρωσπαθησω να ανεβασω αλλα μου φαινεται δυσκολο διοτι ειμαι ασχετως με το αθλημα..και που γραφω κειμενο ουουυυ παλι καλα να λες..παντως αν θες και εσυ και οπιο αλλο παιδι θελει το τηλ μου ειναι γραμενο πιο πανω παρτε τηλ να βρεθουμε να την δειτε απο κοντα...

    μενω περιστερι οποτε μπορει να περασω καμια βολτα απο κει να δω τι πεζει,αλλιως θα σου ριξω κανα τηλ. να την δω απο κοντα! παντως η τιμη ειναι super καλη!!! καλοκαθηστη κ παλι!
    ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ.............

    Αποσυνδεδεμένος taxidiaris

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 1867
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
    • ΑΘΗΝΑ
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #12 στις: Δεκέμβριος 04, 2010, 08:20:11 μμ »
  • Publish
  • και η topsellerie φαινετε πολυ καλη, αλλα να πω την αληθεια δησκολευμαι να αγορασω μια σελα που θα φτασει περιπου 400 ευρω και να μην την εχεις δοκημασει..

    και πολυ καλα κανεις. Μεγειες!

    Η ποιότητά της είναι πάρα πολύ καλή και στο TDM ταιριάζει πολύ. Αλλά αν κάποιος δεν εχει τη δυνατότητα να τη δοκιμάσει πρώτα, θα τον συμβούλευα να μην προχωρήσει γιατί αν δε του αρέσει, τα 400 είναι πολλά ...
    ΚΩΣΤΑΣ

    Αποσυνδεδεμένος vagkats

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 10
    • Total likes: 0
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #13 στις: Δεκέμβριος 09, 2010, 08:27:27 μμ »
  • Publish
  • Λοιπον παιδια...μετα απο μια εβδομαδα χρησης και μια βολτα που πηγα καλαματα τα σχολεια για την σελα ειναι θετικοτατα...και απο μενα αλλα και απο καποιους φιλους που την δοκιμασαν..ειναι πιο μαλακια και το κυριοτερο ειναι οτι χρησημοπιεις μεγαλυτερο ευρος της σελας..δηλαδη..με τη μαμα σελα, για το λογο που ξερουμε ολοι οσοι οδηγουμε tdm, οτι το τιμονι ειναι λιγο μακρια και μερικοι, μεσα σε αυτους και εγω, αναγκαζονται να ερχονται πιο κοντα στο τιμονι με αποτελεσμα να καθονται στο μπροστα κοματι της σελας που στενευει και με την κλιση που εχει προς τα πανω που δεν βολευει καθολου και ενοχλει θα ελεγα επισης και τα @.... αυτα που εχουν ολα τα αγορακια εκει μπροστα..τωρα καθομαι πολυ πιο ανετα μπροστα..ειναι καλη λυση και την πρωτεινω σε οποιον ενδιαφερεται να κανει κατι αναλογο.. :)


    Αποσυνδεδεμένος ΤΑΣΟΣ

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 2
    • Total likes: 0
    Απ: ΑΓΟΡΑ ΣΕΛΛΑΣ (ΤOPSELLERIE ηBAGSTER).....
    « Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 07, 2013, 12:59:06 μμ »
  • Publish
  • Παιδια γεια σας κι απο μενα (πρωτο μου ποστ). Σημερα πηρα και γω τη δικη μου σελα που ηταν η εργοστασιακη με δερματινη επενδυση και τωρα , στον ιδιο μαστορα με τον φιλο απο πανω, την εκανα ιδια με του 08΄ αντιολισθητικη με το υλικο ιδιο με της yamaha με νεο αφρολεξ πιο μαλακο στην τιμη των 55 ευρω... Νομιζω πως απο τιμη αξιζει αλλα και πολυ καλη εμφανιση. Τωρα για εντυπωσεις θα σας πω σε λιγες ημερες που θα τη δω σε καθημερινη χρηση...

     

    Φιλικοί Ιστιότοποι

    Vstrom Hellas Club Varadero Club Hellas Varadero Forum

    TDM Λέσχες Εξωτερικού

    TDM Italia TDM Romania TDM Bulgaria