• Γεια χαρά Επισκέπτης
  • Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταία επίσκεψη.
  • Αποστολέας Θέμα: Εξατμίσεις: MIVV SUONO ή AKRAPOVIC;  (Αναγνώστηκε 18120 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος otinanai

• Περαστικός από εδώ
    • *
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
    Απ: Εξατμίσεις: MIVV TUONO ή AKRAPOVIC;
    « Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 31, 2008, 05:10:48 μμ »
  • Publish
  • kalispera!!!
    paidia exei kaneis na mu sistisei enan kalo eksatmisa gia na valo kati yoshimura pu exo?
    mu exune pei gia antiprosopeia race tech ston peiraia alla den ksero ute pu akrivos einai oute till exo.
    kserei na mu kaneis???

Αποσυνδεδεμένος scotty

• Moderator
    • Total likes: 40
    • Ζησε σημερα αυτα που δεν θα μπορεις να ζησειςαυριο
      • http://scottyfjr.wordpress.com/
    « Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 31, 2008, 10:53:31 μμ »
  • Publish
  • Πρωτο ποστ ..και ΛΑΘΟς γιατι πολυ απλα δεν διαβασες εδω  ;)>>> http://www.tdmhellas.gr/smf/index.php?topic=5.0 ριξε μια ματια κανε την διορθωση σου και θα παρεις την απαντηση σου  ;)

Αποσυνδεδεμένος alkinoos

• Μέλος της Λέσχης
    • *
    • Total likes: 3
    « Απάντηση #47 στις: Φεβρουάριος 19, 2009, 12:48:19 πμ »
  • Publish
  • Ρε πατε καλα? Λετε λετε λετε για hexacone carbon κλπ. Πριν τις αγορασει οποιοσδηποτε απο εσας την εχεi δει απο κοντα? Δεν εννοω φορεμενη πανω στη μηχανη αλλα στα χερια σας να την επεξεργαστητε κλπ.
    Εγω πρωσωπικα επειδη (σχεδον παντα) σε αυτα τα πραματα ειμαι μπροστα, οχι μονο την εχω πιασει στα χερια μου αλλα την εχω κανει κ βιδες για να δω τι εχει μεσα. Σας πληρωφωρω οτι η Ακραποβιτς η carbon ειναι κλασεις ανωτερη ποιοτικος απο την hexacone. Σας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες κ τα πληρωνεται κιολας...
    Εσυ,φιλε μου, που λες οτι εβαλες απο "κουρμπες" προφανως εννοεις οτι εβαλες κ τους λαιμους που δινει η ρεμους.
    Τους εχεις δει ποτε απο κοντα??? Ξερεις για τι πραγμα μιλας κ τι ακριβως πληρωνεις?Εχεις δει πως βγαινουν απο την κεφαλη κ πως καταληγουν στα τελικα? Ξερεις τι αγορασες κ γιατι το αγορασες η απλα σου πασαρανε το λογοτυπο remus κ ψαρωσες? Θες να σου πω κ για τα ενδιαμεσα της ρεμους (αυτα που ενωνουν τους λαιμους με τα τελικα?  Εχεις πιασει στα χερια σου ενα ακραποβιτς κ ενα ρεμους να συγκρινεις??? Οταν το κανεις θα καταλαβεις κ θα μπορεις να διακρινεις την διαφορα.Θα δεις πως αλλοιωνονται τα ροικα χαρακτηριστικα του συστηματος εξαγωγης με μια ρεμους κ ποσο ομαλη ειναι σε μια ακραποβιτς.
    Επιμενω πως ακομα κ η δουλεια του Παπαγιαννη (racetech) στο συγκεκριμενο θεμα ειναι καλυτερη απο της ρεμους.
    Για να μη μιλησω για το καζανακι το hexacone πως ειναι φτιαγμενο κ τι ρολο βαραει γιατι θα στεναχωρηθουν πολλοι απο εδω μεσα.

Επειδη δεν θελω καποιος να παρερμηνευση τα γραφωμενα μου εχω να πω τα εξης.

Ολα οσα γραφω κ οσα συγκρινω δεν τα εχω δει καπου γραμμενα ουτε μου τα εχουν πει καποιοι ουτε η ακραποβιτς μου πληρωνει το νοικι ουτε εχω τιποτα με την remus κ κατ'επεκταση με τους κυριο κ κυρια Σπηλιωτη που τυγχανει να ειμαστε κ φιλοι.
    Ολα ειναι πρωσωπικη μου αποψη επανω στα θεματα που αναπτυσω κ τα εχω τεσταρη ο ιδιος. Γραφω το ζουμι κ δεν γραφω μπλα μπλα πολλα αλλα αυτο μερικες φορες παρεξηγεται ευκολα.

Οι remus για τα δικα μου standard, τα δικα μου μετρα κ σταθμα, δεν μου κανουν. Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι σκαρτες οι οτι δεν ειναι καλες για την χρηση που προοριζονται κ δεν κανουν για οποιονδηποτε αλλο. Υποκειμενικα ειναι απο τις πιο ομορφες εξατμισεις που κυκλοφορουν στο εμποριο κ αλοιμονο αν δεν ειναι κ αποδοτικες. Ψεματα δεν μπορω να πω κ δεν θα πω. Ειναι μια απο τις καλυτερες επιλογες ανεξαρτητου κοστους ΑΛΛΑ υπαχουν κ καλυτερες οπως υπαρχουν κ χειροτερες. Σε καμια περιπτωση δεν τις κατατασω σε καποια κατηγορια καλων η κακων εξατμισεων ουτε κ τις αποριπτω σαν προιοντα απλα δεν μπορω να τις επιλεξω για δικια μου χρηση. Τα γραφωμενα μου δεν θελω να αποτελεσουν τροχοπεδη για οποιους θελουν να τις αποκτησουν κ τους απογοητευσα διαβαζοντας την γνωμη μου. Ελπιζω να καταλαβαινεται τι θελω να πω. ;)

Φιλικοί Ιστιότοποι

Vstrom Hellas Club Varadero Club Hellas Varadero Forum

TDM Λέσχες Εξωτερικού

TDM Italia TDM Romania TDM Bulgaria