• Γεια χαρά Επισκέπτης
  • Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταία επίσκεψη.
  • Αποστολέας Θέμα: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS  (Αναγνώστηκε 16907 φορές)

    0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

    Αποσυνδεδεμένος AndreasTheGreat

    Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « στις: Ιανουάριος 01, 2011, 01:46:26 μμ »
  • Publish

  • Παιδες την αποψη σας για το μηχανακι στη φωτο θελω..!!! :) Τελικη τιμη 8800 εωρο με ABS


    Αποσυνδεδεμένος ΗΛΙΑΣTDM

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 1229
    • Total likes: 4
    • Θελω αλλα δεν μπορω!
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 01, 2011, 02:06:28 μμ »
  • Publish
  • Πολλα προβληματα σε ηλεκτρονικά με συνεχεις βλαβες που καλυπτε η εγγύηση.Πληροφορίες εδω http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?PHPSESSID=toqmr23o270i2pug5mj3a8pj63&action=forum
    Απο εμπειρια μου σε βολτα εχω να πω
    Στιβαρο πλαισιο
    Κινητήρας ροπατος με ανοιγματα απο χαμηλά χωρις σκορτσαρισματα και μου φανηκε πιο εύστροφος απο του TDM.
    Αναρτήσεις καλες με το πιρουνι να εχει καλη λειτουργια και το πισω αμορτισερ να κοπαναει στις εγκαρσιες ανωμαλιες.
    Φρενα με δυνατο δαγκωμα και αποτελεσματικότητα το εμπρος και το πισω με τασεις μπλοκαρίσματος
    Όμορφο το ταμπλο αλλα και συχρονο αρκετα.
    Σε γενικες γραμμες όμορφη μοτοσυκλέτα με καλα στοιχεία αλλα και πολλα μειον και νομιζω οτι δεν ανταποκρίνεται στα λεφτα του.(υποκειμενικη η αποψη μου)
    Τα βλέπω ολα κόκκινα και μπλε!

    Αποσυνδεδεμένος AndreasTheGreat

    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 01, 2011, 03:25:14 μμ »
  • Publish


  • Νομιζω οτι με καλυψες κατα καποιο τροπο..!!! :) Τρακαρα το TDM και ελεγα να αλλαξω στα ιδια χρηματα πανω κατω αλλα δεν ξερω αν μου καλυψει απολυτα τις αναγκες μου η συγκεκριμενη. (ταξιδακια κλπ).

    Απλα μου αρεσε ως παρουσιαση και δεν γνωριζω απο επιδοσεις..!!!!

    Αποσυνδεδεμένος TiDiMe

    • Γεροντόσαυρος και
    • Administrator
    • *******
    • Μηνύματα: 3592
    • Total likes: 15
    • Φύλο: Άντρας
      • http://www.mtzortzakis.gr
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 02, 2011, 11:39:10 πμ »
  • Publish
  • Όμορφη μηχανή καφετέριας. Το ταξίδι είναι μαρτύριο με την έλλειψη προστασίας. Το δεύτερο 'ατομο πρέπει να παίρνει μετάλλιο ανδρείας και υπομονής σε αυτ'η την σέλλα. Αλλωστε όταν βγήκε ήταν για ένα άτομο, τα πατάκια για το δεύτερο μπαίνουν μετά.
    Αν γουστάρεις drift και καγκουριές είναι το κατάλληλο, αν θές και ταξίδια και δεύτερο άτομο ξέχνα το.
    Αφήστε τα πληκτρολόγια και πάρτε τα βουνά.....ΤΩΡΑ....

    Αποσυνδεδεμένος tdmsale

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 277
    • Total likes: 0
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 08, 2011, 11:18:28 πμ »
  • Publish
  • θα σου πώ και εγώ που το καβαλάω περίπου δύο χρόνια.

    Το μηχανάκι είναι πολύ τιμιο. Στην τιμή αυτή νομίζω ότι βρίσκεις λίγα μηχανάκια που σου προσφέρουν ότι και αυτο.

    Το τι σου προσφέρει τα ειπανε και οι αποπάνω . Απο παντιλικια και drifta ρισματα μην περιμένεις και πολλά. ( υποτην εννοια ότι δεν είναι κανα πουπουλο)

    Σέλα σκληρή αυτονομία μικρή ( λύνεται με την προσθθήκη τεποζίτου απο το μεγάλο.)

    Εκεί όμως που μαμαει είναι στην τεχνολογία που φέρει. Καθότι όταν αγόρασα το τδμ το 06 κοιτούσα να έπερνα το μικρό αδελφάκι του ( sxv 550 ) οι ανθρωποι της απριλια είναι αλλού. ο κινητήρας είναι απλά απιστευτος. Το μηχανακι σε προκαλέι να κάνεις ότι μαλακία μπορείς να φανταστείς. Αλλά ειπαμε θέλει χέρια ( βαρύ.)

    Εγώ το μηχανάκι αυτό το αγάπησα όπως αγάπησα και τα άλλα. Απο προβλήματα δεν μου έβγαλε τπτ που να φταίει αυτό και όχι εγώ...

    Και τέλος απο ποιοτητα κατασκευής κινέζικο ( εξου και η χαμηλή τιμή)

    ΑΝ δεν σκοπευεις να κάνεις ταξίδια και η τσέπη αντέχει μηχανάκι που απλά να κάνεις την κα*** σου τοτε πάρτο.

    Επίσης κάτι σημαντικότατο... ! ¨Οταν έπεσα με το tmd το tdm είχε πάθει ζημιά απο 2500-3500 ( αν τα επερνα όλα καινούργια.) ΜΕ τα ιδια χλμ που έχω πεσει με αυτό μου ζήτησε 500-700 ευρώπουλα. Φυσικά άλλη ποιοτητα και άλλο μέγεθος tdm μάγουλο και άλλη ποιότητα και άλλο μεγεθος μαγουλο dorso.

    Το μηχανάκι πάντως πεφτει και δεν ζητάει και αυτό ήταν κάτι το οποίο εμένα μου αρέσει πολύ σε μοτοσυκλετες.

    Να τις προάλλες έφαγα παπακι με το dr και έπαθε την απιστευτη ζημιά των 50 ευρω.


    Αποσυνδεδεμένος alouminas

    • Φίλος του Forum
    • **
    • Μηνύματα: 126
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
    • HOONIGAN.....
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 08, 2011, 04:08:59 μμ »
  • Publish
  • Aδερφε αναβε και κανα κερακι που και που.....
    ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΠΥΡΑ.....

    Αποσυνδεδεμένος tdmsale

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 277
    • Total likes: 0
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 08, 2011, 04:53:44 μμ »
  • Publish
  • Aδερφε αναβε και κανα κερακι που και που.....

    αστα φίλε. μας ανέχεται ο Θεός και εμέις το παίζουμε μάγκες.....!

    εντούτοις υπάρχουν άνθρωποι που έχουν μεγάλη επιρέπεια στα ατυχήματα. να το καλοκαίρι ενώ το dorso ήταν μέσα ( αυτή την φορά με βοήθησε άλλος και δεν επεσα μόνος μου) είχα ανέβει σε ένα πεύκο να φτιάξω κάτι σπάει ένα κλαδί πάρε με κάτω.

    και ήμουν και ψηλά.

    Αποσυνδεδεμένος TDM BRAIN

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 203
    • Total likes: 0
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 09, 2011, 11:18:17 πμ »
  • Publish
  • Πιστεύω ότι είναι κούκλα και πολύ ευκίνητο.

    Αποσυνδεδεμένος Yannis

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 1201
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
      • Τα βίντεο μου !
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 09, 2011, 01:06:21 μμ »
  • Publish
  • Είναι κούκλα όπως το βλέπω!! Αλλα θα με προβλημάτιζε τα όσα είπαν οι απο πάνω που το γνωρίζουν!
    "Life is not about waiting for the storms to pass...it's about learning how to dance in the rain."

    Αποσυνδεδεμένος billy200cm

    • Μόνιμος κάτοικος του Forum
    • ***
    • Μηνύματα: 3490
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
    • Σβύσε την τηλεόραση και άναψε το μυαλό σου!!!!!
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 09, 2011, 05:42:00 μμ »
  • Publish
  • μαλλον Αντρεα λαθος μηχανη ψαχνεις η λαθος ειχες παρει (TDM900)
    καμια σχεση το ενα με το αλλο. ετσι απλα.  ;)

    Αποσυνδεδεμένος vassilas

    • To ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ .-
    • Μέλος της Λέσχης
    • *
    • Μηνύματα: 3607
    • Total likes: 3
    • Φύλο: Άντρας
    • Τhe project never end's . . . . . . . . . . .
    Απ: Αποψεις για την Aprilia Dorsoduro 750 ABS
    « Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 09, 2011, 05:52:06 μμ »
  • Publish
  • Όμορφη μηχανή καφετέριας. Το ταξίδι είναι μαρτύριο με την έλλειψη προστασίας. Το δεύτερο 'ατομο πρέπει να παίρνει μετάλλιο ανδρείας και υπομονής σε αυτ'η την σέλλα. Αλλωστε όταν βγήκε ήταν για ένα άτομο, τα πατάκια για το δεύτερο μπαίνουν μετά.
    Αν γουστάρεις drift και καγκουριές είναι το κατάλληλο, αν θές και ταξίδια και δεύτερο άτομο ξέχνα το.
    Τα λέει όλα αυτή η περιγραφή αλλά το μηχανάκι είναι πανάλαφρο και ξυρίζει.
     

    Αποσυνδεδεμένος Optinr36

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 2
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
      • End Up Being The 1st To Learn What The Pro's Are Saying Concerning Informa
    End Up Being The 1st To Learn What The Pro's Are Saying Concerning Informa
    « Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 30, 2016, 07:11:05 μμ »
  • Publish
  • platforma opcji binarnych, binäre optionen demokonto, opzioni binarie cosa sono, que son las opciones binarias, binaire opties tips, options binaires france, binary options strategy
     
    The definition of binary options in addition to learning to make them?
     
    binary options is normally one way to risky investing as a result of on line business. Your angel investor determines a certain version of asset which acquires along with is what determines if thez price might rise or simply show up. This can be a risky strategy, since you also need to for some reason estimate one's destiny working with completely different plans, in addition to since clairvoyance is a uncommon item, you'll be able to get rid of a whole lot. But additionally acquire considerably.
     
    A couple techniques
     
    binary options a identity is a result of a very simple technique of making an investment. As in binary techniques are only people along with zeroes, therefore, the solutions can be stipulated solely lessens in addition to increases. This can be a principal difference between these individuals and standard playing this currency markets, at which this earning solely in the boost inside the price tag on an investment. A lot of these may be completely different. You can actually pick the money, specifically this relative amount for the selling prices with the a few stock markets. For instance, generally if the euro fortifies relative to the us buck, along with the person in the same way predicted : makes.
     
    An additional utility may very well be raw materials just like gold, precious metal or simply oil. Additionally opt for the most famous at all conveys and simultaneously indexes. At this point, the treatment is just like a regular trading the stock exchange, along with the change which you can moreover earn a living at declines inside share costs.
     
    Everything that, at which is actually with who
     
    That binary options usually are invested in decided on brokers.
    About only about 5 percent. Users commit money makes this. Then again it is a more chance of successful as opposed to the Aileron. However, for you to gain several extra cash along with these kinds of investments to consider a techniques of predicting stock market.
    Director Of advertising Gundolpho Mosier spare-time activities includes new movies, football. Lastly he also really loves checking out different places and countries around the world to give an example Mauritius.

    Αποσυνδεδεμένος Optinr36

    • Περαστικός από εδώ
    • *
    • Μηνύματα: 2
    • Total likes: 0
    • Φύλο: Άντρας
      • End Up Being The 1st To Learn What The Pro's Are Saying Concerning Informa
    A 6-Sec Technique For the Informa
    « Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 07:59:31 μμ »
  • Publish
  • opcje binarne strategie, binäre optionen für anfänger, opzioni binarie opinioni negative, opciones binarias 24, binaire opties tips, trader les options binaires, binary options trading canada
     
    Precisely what binary options in addition to how you can make these?
     
    binary options can be a single hazardous making an investment as a result of on line business. The investor determines an unusual variety of utility that will buys in addition to is what determines if thez price tag could boost and also drop. It is a hazardous approach, reside really have to someway predict the forthcoming applying numerous plans, and additionally due to the fact clairvoyance is a unheard of item, you can get rid of excess considerably. And gain a great deal.
     
    Several techniques
     
    binary options a company name is caused by an easy approach to making an investment. Like for example binary systems are only people and additionally zeroes, therefore, the choices is usually specified simply lessens and additionally boosts. It is a most important significant difference relating to them in addition to standard using this currency markets, the place it earns just in the increase within the asking price of a particular tool. A lot of these can be several. You can actually pick foreign money, that is the rate within the price tags within the a couple stock markets. As an example, if the dollar tone relative to us states buck, and the entrepreneur nearly as forecast  - earning.
     
    Some other asset may be recycleables including precious metal, your old watches or oil. Additionally select most famous of gives and also all at one time indices. In this case, the procedure is identical to a normal making an investment the stock exchange, with the distinction that one could as well generate profits concerning diminishes inside share costs.
     
    Just what, where by with which
     
    Your binary options usually are procured chosen broker agents.
    Roughly just 5 pct. People pay out profit generates the application. But then it's actually a increased chance of succeeding as opposed to the Aileron. Still, every single child earn a few extra money with like money to consider the skills involving forecasting stock market.
    Director Of advertising Gundolpho Mosier spare-time activities includes new movies, football. Lastly he also really loves checking out different places and countries around the world to give an example Mauritius.

     

    Φιλικοί Ιστιότοποι

    Vstrom Hellas Club Varadero Club Hellas Varadero Forum

    TDM Λέσχες Εξωτερικού

    TDM Italia TDM Romania TDM Bulgaria