Γενικά > Ταξιδιωτικές Εμπειρίες

Λουτρακι-λιμνη Βουλιαγμενης-Ψαθα

<< < (2/3) > >>

scotty:
Γιατρε μου ωραια η βολτουλα σου , την εχουμε κανει αρκετες φορες με την λεσχη και εκει που πηγες στα αρχαια ειναι το Ηραιον , ετσι λεγεται το μερος ...και ο Φαρος του ΠΝ ειναι το "Ακρο Μελαγκαβι" . Μετα απο εκει πηγαινεις στα Πισσια στην ταβερνα ο πλατανος που εχει φοβερα εδεσματα .. και στο τελος καφε στους καταρακτες  ;) ;) ;) ;) 

scotty:

--- Παράθεση από: geoiat στις Νοέμβριος 03, 2008, 02:43:38 πμ ---Γιατρε εδω και καιρο εφαρμοζω το "καθε ΣΚ εκδρομη"....
Αυτα ειναι που αξιζουν....μπραβο ;)

--- Τέλος παράθεσης ---

Γιωργο καλο το σκεφτικο σου , αλλα καθε ΣΚ εκδρομουλα 2 ατομα .. χρειαζεσε και το αναλογο "παρα" :-\ :-\ :-\ :-\ :( :( :( οποτε περιοριζομαστε στο ενα , αντε το πολυ 2 ΣΚ :( :( :( :(

geoiat:
Σωτηρη το σκεπτικο μου προσαρμοζεται και ερμηνευεται αναλογα με την περισταση ;)

Εγω μονος μου ειμαι,σκυλια γατια δεν εχω οποτε γιατι να κατσω στο σπιτι?
Ασε που εχωντας πλεον δει τα ορια μου σε μεγαλες αποστασεις οι εκδρομικες ιδεες ειναι παρα πολλες!!!

Οπως ειναι γνωστο αλλωστε σημασια εχει το ταξιδι και οχι ο προορισμος ;)
Υπαρχουν τοσα ωραια μερη πολυ κοντα στην Αθηνα που το μονο που θες ειναι ορεξη, διαθεση και λιγα λεφτα.

Μηχανη, σκηνη και βουρ μωρε!!!!!!!

yamdoc:

--- Παράθεση από: scotty στις Νοέμβριος 03, 2008, 10:52:25 μμ ---Γιατρε μου ωραια η βολτουλα σου , την εχουμε κανει αρκετες φορες με την λεσχη και εκει που πηγες στα αρχαια ειναι το Ηραιον , ετσι λεγεται το μερος ...και ο Φαρος του ΠΝ ειναι το "Ακρο Μελαγκαβι" . Μετα απο εκει πηγαινεις στα Πισσια στην ταβερνα ο πλατανος που εχει φοβερα εδεσματα .. και στο τελος καφε στους καταρακτες  ;) ;) ;) ;) 

--- Τέλος παράθεσης ---
Ηταν πραγματικα υπεροχα!!!!!! Πολυ πρασινο!!! Το κατευχαριστηθηκαμε!!!!!!!
tHANKS george-soto!

ilias900:
ευγε γιατρε ..ομορφα ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Φιλικοί Ιστιότοποι

Vstrom Hellas Club Varadero Club Hellas Varadero Forum

TDM Λέσχες Εξωτερικού

TDM Italia TDM Romania TDM Bulgaria
Μετάβαση στην πλήρη έκδοση